DEVELİ KAÇMAZ EMLAK

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Develi Kaçmaz Emlak’ı yakından tanımaya ne dersiniz?

Gayrimenkul sektöründe kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Develi Kaçmaz Emlak, 2012 Ocak ayında, Develi’de faaliyete geçti.

Emlak sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle Gayrimenkul projeleri ve Emlak hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla Emlak projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Daima gelişip, emlak ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Develi Kaçmaz Emlak olarak, müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Develi Kaçmaz Emlak olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

OUR SERVICE

Saling Service

Renting Service

Property Listing

Property Management

OUR PARTNERS

Sign up for our newsletter.

Lorem molestie odio. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.